The Flirts, trio vytvořené a vedené Bobby "O" Orlandem z USA. The Flirts byly zpočátku složeny z jedné blondýnky, jedné brunetky a jedné zrzky. Jejich největší hity byli: "Passion", "Danger", "Helpless" a "Jukebox". Orlando napsal skladby, hrál na nástroje a produkoval skladby. Vytvořil tvář skupiny. Orlando často využíval služby profesionálních zpěváků, aby zpívaly vokály pro skladby, protože většina umělců byli tanečníci, modely nebo herečky. The Flirts prošly četnými změnami v sestavě s každým vydáním alba a turné, některé členky odešly, zatímco ostatní zůstali. The Flirts vydali šest studiových alb v letech 1982-1992 a mnoho singlů. Uskutečnili několik mezinárodních zájezdů, často v klubovém okruhu, synchrozinovaných s vydáním alba či singlu.

Debutový singl "Jukebox" nasadila MTV v roce 1982. Píseň se dostala na 28. místo Billboard US Dance Chart. Následný singl "Passion" obsadil ve stejném roce 21, místo a stal se obrovským úspěchem v Evropě, 22. místa v Nizozemí a 4. příčku v Německu. Píseň "Helpless (You Took My Love)" skončila na 12. místě Billboard US Dance Chart a dosáhla čísla 13 na německém Top 75. The Flirts si zahrály v německém celovečerním filmu Feel the Motion.

V roce 1985, vyšel singl "You and Me", který Orlando společně napsal s vlivným producentem hip hopu Clifton "Jiggs" Chase, překonal americký taneční graf.

Kapelou The Flirts prošlo mnoho členů mimo jiné: Bobby Orlando, Andrea Del Conte, Hope, Holly, Sandy, Rebecca, Pamela, Linda J Rizzo, Elizabeth, Tricia Wygal, Christina Criscione, Geri, Debra "Debbie" Gaynor, Christie Muhaw plus mnoho zpěváků, kteří zpívali vokály na stopách, které byly vydány pod názvem The Flirts.

Zde si můžete poslechnout malý průřez diskografií kapely The Flirts.1982
  Boy Crazy
1985
  Island Boy
1983
  Telephone (Pick Up The)
1992
  Take A Chance On Me
1984
  Dancing Madly Backwards
1982
  Jungle Rock
1992
  Roller Coaster
1983
  Big Boys Don´t Cry
1982
  Passion
1984
  Helpless (You Took My Love)