Fun Fun je Italo Disco skupina, kterou produkoval Alvaro Ugolini a Dario Raimondi. Skupina měla několik zpěvaček Francescu Merola, Robertu Servelli, Ivanu Spagna, Antonellu Pepe a Angelu Parisi.

Byla založena v průběhu 80.let. V roce 1983 vydávají první singl Happy Station, který byl úspěšný v Itálii i jiných částech Evropy, a to díky několika rozšířených verzích, včetně nechvalně známé „Scratch“ verzi. Dosáhl číslo 1 i v Jižní Africe. V roce 1984 vydávají první album, které obsahovalo singly Give Me Your Love, Living In Japan a největší Color My Love, která se stala populární v amerických nočních klubech. Po vydání prvního alba, Ivana Spagna opustila Fun Fun a začala sólovou kariéru.

Fun Fun pokračovala s Francescou Merolou a Elena Trastulli, která nahradila Robertu Servelli, v tomto složení vydali druhé album v roce 1987 Double Fun. Toto album mělo několik singlů, včetně Could This Be Love“ a Gimme Some Loving, avšak největší hit alba byl Baila Bolero.

Vzhledem k upadajícímu zájmu o Italo disco se pokusily o nový směr v roce 1989 singlem Give Me Love, který měl jen minimální úspěch. O několik let později, kapela vydala svou poslední originální píseň I'm Needin' You ve stylu eurodance 90.let, který zaznamenal minimální úspěch. Od té doby již vydávají jen renixy dřívějších hitů a best-of kompilace.

Zde si můžete poslechnout malý průřez diskografií kapely Fun Fun.1983
  Happy Station
1994
  I Needin´You
2020
  Capital Girl
1984
  Colour My Love
1986
  Baila Bolero
1985
  Living In Japan
1987
  Gimme Some Lovin
1985
  Give Me Your Love