Caroline Catharine Müller neboli C. C. Catch (* 31. července 1964 Oss, Nizozemsko) je nizozemsko-německá zpěvačka, diskotéková hvězda 80. let 20. století. Nejvíce spolupracovala s Dieterem Bohlenem (člen skupiny Modern Talking), který se řadí taktéž mezi hudební špičku 80. let. C. C. Catch se vyznačuje velice specifickým hlubokým hlasem.

V roce 1985 se poznala s tehdejším členem skupiny Modern Talking Dieterem Bohlenem. Velice rychle začali spolupracovat. Caroline vydala svůj první singl pod přezdívkou C. C. Catch (podle prvních písmen jejího jména). V létě, přesně na její narozeniny, byl vydán její vůbec první singl I Can Lose My Heart Tonight, ten okamžitě obsadil první příčku všech evropských hitparád a stal se nejhranější písní na diskotékách. V roce 1986 vyšlo další album, které neslo název Heartbreak Hotel. Na něm vyšly hity jako jsou Heartbreak Hotel, nebo Cause You Are Young.

Později začala C. C. Catch spolupracovat s Captain Hollywood & T. T. Frech. Když došlo k rozpadu skupiny Modern Talking (Thomas Anders opustil toto duo a vydal se na sólovou dráhu) vše nasvědčovalo tomu, že C. C. zaujme jeho místo. Později se však Dieter Bohlen rozhodl, že založí projekt Blue System, ve kterém byl i bubeník a přítel C. C. Frank Otto. Po čtvrtém albu skončila spolupráce mezi Dieterem a C. C. Důvodem ukončení spolupráce bylo nekompromisní rozhodnutí Dietera Bohlena. C. C. Catch si chtěla některé texty skládat sama, to však Dieter razantně odmítl. Spor o přezdívku byl tak velký, že skončil až u soudu, kde Catherine vyhrála. Poté se odstěhovala do Londýna, kde potkala velice úspěšného producenta Simona Napiera, který s ní spolupracoval na dalším albu, které bylo pojmenováno Heart What I Say. Singl Big Time si vedl v hitparádách velice úspěšně, ovšem ostatní písně úspěch už nezaznamenaly. Tímto neúspěchem C. C. Catch ukončila svou kariéru.

Zde si můžete poslechnout malý průřez diskografií C. C. Catch.1986
  'Cause You Are Young
1986
  Strangers By Night
1986
  Heaven And Hell
1985
  I Can Lose My Heart Tonight
1988
  Backseat Of Your Cadillac
1987
  Soul Survivor
1987
  Heartbreak Hotel
1986
  V. I. P. (They're Callin' Me Tonight)
1986
  Hollywood Nights
1987
  Like A Hurricane
1988
  Night In Africa