Brotherhood of Man je britská popová skupina, která v druhé polovině 70. letech dosáhla úspěchu. V roce 1976 získala cenu Eurovision Song Contest se singlem "Save Your Kisses for Me".

Kapelu založil v roce 1969 skladatel a producent Toni Hiller, Brzy po té měla kapela celosvětový hit United We Stand, který byl později hrán při ruzných příložitostech. Brotherhood Of Man bylo původně zastřešujícím názvem pro často se měnící sestavu zpěváků. Kapela se , ale ustálila na sestavě Martin Lee , Lee Sheriden , Nicky Stevens a Sandra Stevens. V této sestavě zaznamenala kapela mnoho úspěchů "Kiss me Kiss Your Baby", "Oh Boy (The Mood I'm In)" a " Figaro". V roce 1976 se přihlásili do soutěže Eurovize, kde se dostali mezi 12 nejlepších a 14 dní před finálem soutěže se dostali na 1. místo hitparád. Soutěž odehráli v kostýmu červeno-černo-bíle barvy s jednoduchou choreogrfií Guy Lutmana. Písnička zvítězila a porazila tak druhé místo The Sweet Co-Co. V roce 1977 nahráli hit "Angelo", který okamžitě vedl britské žebříčky. Dalo by se říci, singl byl odpovědí na celosvětové bourání žebříčků singlem Fernando od Abby. Věřejnost se shodla na názoru, že Angelo je stylem podobný Abbě.

V roce 1979 se dostavil pokles popularity. Nepoadřilo se se umístit v žebříčku s žádným ze tří singlů za 6 měsíců. Od té doby popularita kapely začala klesat.

V 80. letech vydali dvě alba, která obsahovala cover verze slavných hitů ze 60. a 70. let, tato alba byla úspěšná, ale slávy jejich velkých hitů už nedosáhla. Nepomohlo ani přizvání 28 letého skladatele Barryho Uptona, který o dva roky později dopomohl vítězství v Eurovizi kapele Bucks Fizz. Dnes Brotherhood Of Man už jen koncertují po Evropě.

Zde si můžete poslechnout malý průřez diskografií kapely Brotherhood Of Man.1977
  Oh Boy (The Mood I´m In
1977
  Highwayman
1976
  Save Your Kisses For Me
1977
  Angelo
1977
  Figaro
1975
  Kiss Me, Kiss Your Baby
1976
  Beautiful Lover
1981
  Tragedy
1976
  My Sweet Rosalie
1980
  Dancing Queen